Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Dominik
Lektor języka niemieckiego

Z wykształcenia jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam 10 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniam przy tym pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności językowych. Prywatnie interesuję się jazdą na rowerze, piłką nożną i językami obcymi, a w wolnych chwilach lubię rozwiązywać sudoku i krzyżówki J Bardzo serdecznie zachęcam do współpracy, gwarantując jednocześnie szybki i konkretny postęp w nabywaniu wiedzy i umiejętności językowych. 

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Magdalena, jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez  prawie 5 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii oraz ponad rok w Niemczech.

Posiadam również certyfikat CAE z języka angielskiego (potwierdzający znajomość tego języka na poziomie C1).

W pracy lektora najbardziej lubię to, że pomagam uczniom rozwijać ich potencjał językowy, ponieważ wiem jak wiele możliwości stwarza znajomość języków obcych, zwłaszcza w karierze zawodowej.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Paweł
Lektor języka angielskiego

Absolwent Kolegium Języka Biznesu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Nauczam już od ponad 10 lat, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz kursy grupowe. Moje specjalizacje to konwersacje, przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Zainteresowania: literatura, kino, koszykówka.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Alicja
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Alicja. Skończyłam dwa kierunki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię romańską. Językiem francuskim zainteresowałam się w liceum. Jeśli chodzi o moje pasje, to jak każdy w dobie Netflixa, jestem uwikłana w kulturę popularną. Lubię również ten stan, gdy książki wciągają do swojego świata. Jeśli chodzi o naukę języka, to skończyłam specjalność nauczycielską, w szkole językowej MOOSE pracuję od października 2018. W nauce liczy się dla mnie to, żeby uczeń nie czuł się przygnieciony nowymi informacjami, dlatego staram się dostosowywać materiał oraz poszukiwać dróg, które będą łączyć się również z zainteresowaniami uczniów.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji