Co wyróżnia nasz kurs?


Ilustracja informacji opisujących kurs językowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziś pracownik każdej firmy powinien znać dobrze języki obce. Wówczas jego wartość znacznie wzrasta. Z myślą o Kliencie korporacyjnym stworzyliśmy biznesową ofertę kursów, podczas których nauczymy Cię słownictwa biznesowego czy żargonu technicznego adekwatnego do Twojej branży.

Nasi lektorzy posiadają najlepsze wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Autorski program dopasowany do oczekiwań Klientów biznesowych gwarantuje zdumiewające rezultaty w krótkim czasie. Jesteśmy elastyczni, dlatego dojeżdżamy do biura Klienta w dogodnym terminie, a Ty oszczędzasz minimum godzinę dziennie na dojazdy! Nauka z lektorem Moose to inwestycja, która będzie na Ciebie zarabiać. Jednocześnie dla osób zainteresowanych taką opcją dodatkową oferujemy za niewielką dopłatą do ceny kursu możliwość wydłużenia terminu płatności za kurs o 30 dni, jak też płatność z dołu tylko za zrealizowane zajęcia w danym miesiącu.

Nasza kadra nauczycielska, a także native speakerzy to starannie wyselekcjonowani specjaliści, których wybieramy na drodze wieloetapowej rekrutacji. Tak samo skrzętnie dobieramy lektora do Ucznia, by spełnił jego oczekiwania w 100%. Dzięki temu lektor tworzy indywidualny kurs dopasowany do tematyki interesującej Ucznia i zapewnia mu efektywną naukę. Równie precyzyjnie dobieramy rodzaj kursu do Ucznia, dlatego każdego roku kształcimy ponad 10 000 zadowolonych kursantów.

Dzięki naszemu kursowi zyskasz umiejętność pracy czy prowadzenia negocjacji handlowych w obcym języku. Podnieś kwalifikacje sobie lub swoim pracownikom i mów płynnie po angielsku, francusku czy włosku.

 

 

Informacje szczegółowe


Fakty
Wiek uczestników Na kursy indywidualne zapraszamy wszystkie osoby po 10 roku życia
Dostępne języki W naszej szkolimy prowadzimy lekcje języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskego, włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Z dojazdem, bezpłatnie.
Znajomość języka Mamy ofertę dla uczniów na każdym poziomie, dlatego niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy znasz już wybrany język w stopniu zaawansowanym przygotujemy ofertę dla Ciebie.
Ilość osób w grupie Prowadzimy lekcję językowe w grupach od 1 do 10 osób
Miejsce prowadzenia zajęć Nasza szkoła jest mobilną szkołą językową, co oznacza że dojedziemy do Ciebie w miejsce, które sobie wybierzesz (np. siedziba Twojej firmy)
Dla kogo

Nasze usługi kierujemy do pracowników firm i przedsiębiorców. Kursy odbywają się indywidualnie lub w małych, maksymalnie 3 osobowych grupach, by efektywność przeszła oczekiwania naszych Klientów. Dla każdego kursanta zostanie przygotowany indywidualnie zaprojektowany program nauczania, dopasowany do wieku, celu nauki i czasu trwania kursu. Zapraszamy szefów i pracowników firm na efektywne kursy językowe, które pozwolą Wam opanować żargon biznesowy, dostosowany do Waszej branży. Dzięki MOOSE Twój biznes wypłynie na szerokie wody.

Zalety kursów

Poznaj korzyści najskuteczniejszej metody nauki języków dla biznesu:
• indywidualny program nauczania dopasowany do branży i Twojej działalności. Poznaj tajniki języka technicznego czy specjalistycznego i podbijaj zagraniczne rynki. Poszerz zakres działalności, dzięki kursom językowym Moose!
• indywidualna nauka z lektorem lub w małych grupach jest najbardziej efektywną formą nauki języka obcego. Podnieś kwalifikacje swoich pracowników i zamień je na realne zyski Twojej firmy.
• bezpłatny dojazd w prawie każdą część miasta, co sprawia, że zyskujesz czas i pieniądze. Prowadź spokojnie swój biznes, postaw na kursy z dojazdem do Twojego biura.
• terminy zajęć są ustalane indywidualnie z lektorem. Uczeń może odwołać lekcję w dowolnym momencie do godziny 22 dnia poprzedzającego dzień zajęć i spokojnie ją odrobić do końca przyszłego miesiąca.
• najlepiej wykwalifikowani lektorzy to połączenie językowych specjalistów z najlepszymi pedagogami. Taka mieszanka gwarantuje efektywny kurs językowy, który wywinduje Twój biznes na wyżyny.
• uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kursy dla zaawansowanych, jak i początkujących.
•naukę można rozpocząć w dowolnym momencie trwania roku szkolnego.
•przygotowujemy do egzaminów językowych oraz uczymy specjalistycznego języka, który jest przydatny w Twojej branży.
• dwutygodniowy okres próbny, podczas którego Klienci mogą przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole. Sam zdasz sobie sprawę, że umiejętności naszych lektorów będą skutecznym narzędziem podnoszącym kwalifikacje Twoich pracowników.
Zapisz się na nasz kurs i poznaj siłę techniki nauczania Moose. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów już dziś!

Ceny zajęć
Ilustracja zalet kursów językowych

 Zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług. W celu obniżenia kosztów proponujemy rozpocząć kurs w małej grupie osób – współpracowników, bliskich lub przyjaciół. Pozwoli to na zredukowanie kosztów przy wysokiej efektywności zajęć.

Program
Ilustracja zalet kursów językowych

Program tworzony jest na miarę Klienta. Podczas przygotowania programu bierzemy pod uwagę cel nauki, branżę i czas trwania kursu. Dzięki temu szkolimy specjalistów, gotowych podbijać zagraniczne rynki, właśnie za sprawą odpowiedniej znajomości języka biznesowego. Opowiedz nam o motywach swojej nauki, a dopasujemy indywidualny program do Ciebie. Sprawimy, że Twój biznes przemówi do Klientów.

Lektorzy
Ilustracja zalet kursów językowych

Lektor to przewodnik, który prowadzi Uczniów przez meandry nauki języka. Na drodze wieloetapowej rekrutacji selekcjonujemy najlepszych lektorów, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę. Nasi lektorzy posiadają dobre wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Jeśli nie pasuje Ci nasz lektor możesz go zmienić bez podania powodu. Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu biznesowym i dzięki temu nasi kursanci osiągają szybkie i zdumiewające rezultaty w nauce.

Proces rekrutacji lektorów jest bardzo szczegółowy i opiera się na paru etapach selekcji. Starannie sprawdzeni lektorzy z najlepszym wykształceniem są gwarancją efektywnych kursów.

Tak samo perfekcyjnie dobieramy też lektora do Ucznia, by odpowiadał na jego potrzeby i mógł zapewnić mu autorski kurs, oparty na interesujących go zagadnieniach. Dzięki temu uczymy tylko praktycznych rzeczy, które podnoszą poziom zaawansowania kursantów w relatywnie krótkim czasie.

Korepetycje
Ilustracja zalet kursów językowych

 Korepetycje - doraźna pomoc indywidualna lub w małych grupach.


Jeśli nie masz potrzeby odbywania kursu językowego w Moose lub nie chcesz wiązać się z nami umową, zachęcamy do skorzystania z korepetycji w małych grupach lub indywidualnie. Korepetycje zapewnią Ci pomoc w tematyce, na której najbardziej Ci zależy. W naszej szkole dostępne są 2 opcje: Pakiety korepetycji i Szybkie korepetycje, które dopasowujemy do potrzeb naszych kursantów.


Wybierz indywidualny Pakiet Korepetycji, w którym odbędziesz wielokrotność 4 godzin lekcyjnych. Godziny będą realizowane w określonym przez Ciebie czasie. Program jest dopasowany do czasu trwania korepetycji oraz potrzeb Ucznia, co gwarantuje skuteczną naukę.


Korepetycje są dużo bardziej kosztowne, dlatego zachęcamy do przemyślenia swojego uczestnictwa w kursie językowym.

Co nas wyróżnia?


Zalety Moose CJO
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyk
System kontroli jakości
Certyfikaty i swiadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca nauki
Możliwość wyboru godzin zajęć
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęć
Możliwość wyboru poziomu nauki
Możliwość wyboru długości lekcji
Tradycyjna szkoła
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyk
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki: ograniczona
Inne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe: ograniczone
Możliwość wyboru miejsca nauki: ograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość odwoływania zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki
Możliwość wyboru długości lekcji
Moose CJO Tradycyjna szkoła Inne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna ograniczona ograniczona
Pomoce naukowe ograniczone
Profesjonalne podręczniki
Metodyk
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca nauki ograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęć ograniczona ograniczona
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęć ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki ograniczona ograniczona
Możliwość wyboru długości lekcji
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji